Ocena ryzyka zawodowego - Urzędnik do spraw udzielania pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej

ORZ-1399 - Urzędnik do spraw udzielania pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej

Niniejsza ocena ryzyka zawodowego na stanowisku Urzędnik do spraw udzielania pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej to kompletna dokumentacja, która opracowana została zgodnie z obowiązującą normą PN-N-18002. Ta metoda szacowania ryzyka zawodowego zyskała uznanie nie tylko pracodawców, ale i organów kontrolujących. Nasz dokument zapisany jest w formie tabelarycznej, dzięki czemu jest przejrzysty, czytelny i przystępny dla pracowników. Nadaje się do natychmiastowego wdrożenia, jednak, gdy zaistnieje potrzeba, można go w łatwy i szybki sposób uzupełnić.

Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów, współpracy z wieloma pracodawcami, udało nam się opracować dokumentację spełniającą wymagania organów kontrolujących, ale przede wszystkim zmniejszyć ryzyko na stanowiskach pracy, a co za tym idzie, zwiększyć bezpieczeństwo pracowników. 

Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego dostępna jest w dwóch wariantach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA (szczególnie polecana) - plik elektroniczny, dostępny w czterech rozszerzeniach, dzięki czemu plik otwiera się w każdym programie biurowym. Dzięki formie wysyłki, plik przekazywany jest na konto e-mail klienta, natychmiast po zaksięgowaniu płatności, co skraca czas realizacji zamówienia. Pobrana dokumentacja nadaje się do edycji, w łatwy sposób można nanieść zmianym wprowadzić aktualizację. 
  • WERSJA DRUKOWANA - wydrukowany i oprawiony dokument, gotowy do podpisu i wdrożenia w zakładzie pracy, wysyłany za pośrednictwem kuriera, na wskazany adres pocztowy.
Ocena ryzyka zawodowego - Urzędnik do spraw udzielania pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej
Cena: 47.90 zł

Dostępność: 3-5 dni roboczych

 


Elektroniczna, plik .doc/.docx/.odt/.pdf 47.90 zł
Papierowa, gotowy wydruk - A4 59.00 zł

Brak opinii i ocen.